Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych i personalizację treści marketingowych. W związku ze zmianami w prawie ochrony danych osobowych (m.in. w kontekście RODO) musieliśmy zmienić w koniecznym zakresie Politykę Prywatności i Regulamin.Potwierdź poprzez zamknięcie komunikatu.

Strona Główna


Seriale

Jerycho / Jericho

JERICHO to dramatyczna opowieść o tym, co dzieje się gdy na horyzoncie nagle pojawia się grzyb nuklearny, wrzucając w wir chaosu mieszkańców małego, spokojnego miasteczka w Kansas. Kompletnie odizolowani zastanawiają się czy są jedynymi pozostałymi przy życiu Amerykanami. Strach przed nieznanym popycha Jerycho w społeczne, psychologiczne i fizyczne zamieszanie gdy cała komunikacja i zasilanie wysiada. Miasteczko doznaje rozłamu przez przerażenie, złość i zagubienie, które budzą najgorsze cechy w niektórych mieszkańcach.

Gouchy Boy | Angie Tribeca Online Assistir Angie Tribeca Dublado e Legendado Online HD 720p Um olhar satírico sobre a burocracia da força policial. Angie Tribeca (Rashida Jones) é veterana do Departamento Policial de Los Angeles (LAPD) há dez anos, para a Unidade de Crimes Realmente Hediondos (RHCU). Explorando o excêntrico, porém brilhante, grupo que investiga os crimes, revela informações pessoais e que esses homens e mulheres ... | World History For Dummies